Katedra Pedagogiki Społecznej Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza do aktywnego uczestnictwa w X Ogólnopolskim Tygodniu Pracy Socjalnej, który odbędzie się w dniach 18-23 marca 2024. Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Szkół Pracy Socjalnej.

Tegoroczna edycja Tygodnia Pracy Socjalnej będzie inna niż wszystkie poprzednie, ponieważ wezmą w nim udział nie tylko studenci Instytutu Pedagogiki, ale również pracownicy socjalni ze Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. Uczestnicy spotkają się z pracującymi w Polsce specjalistami z Ukrainy, Białorusi
i Czeczenii, a także z Polakami zajmującymi się migrantami i uchodźcami w Niemczech, Czechach i Holandii.

Wydarzenie będzie miało formę hybrydową. Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach.
Deklarację uczestnictwa w warsztatach prosimy zgłaszać na maila: anna.linka@usz.edu.pl

Szczegółowy program X Ogólnopolskiego Tygodnia Pracy Socjalnej