Studenci Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego, pod opieką dr Celiny Timoszyk-Tomczak, zapraszają wszystkich studentów do skorzystania ze wsparcia psychologicznego on-line, w ramach projektuStudenci w pandemiiedycja III”.

Pomoc została przygotowana dla wszystkich, którzy czują się przytłoczeni uczuciem niepewności, nie odnajdują się w sytuacji izolacji związanej z pandemią COVID-19 i chcą porozmawiać o swoich problemach oraz emocjach.

Jeśli od dłuższego czasu czujesz się źle, przytłaczają Cię pewne sprawy, nie odnajdujesz się w sytuacji pandemii lub chcesz z kimś porozmawiać o swoich problemach – skontaktuj się z nami za pomocą czatu na stronie studenciwpandemii.pl lub napisz do nas wiadomość na adres: pomoc@studenciwpandemii.pl

Ze wsparcia psychologicznego studentów psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego można skorzystać w każdy wtorek, czwartek i piątek w godzinach 16:00-20:00 oraz w soboty od 14:00 do 18:00.

Więcej informacji i materiały z zakresu psychoedukacji dostępne na stronie: psy.usz.edu.pl