Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie we współpracy z Krajowym Urzędem Kryminalnym Meklemburgii – Pomorze Przednie, realizując wspólne działania na rzecz edukacji w obszarze bezpieczeństwa pragnie zaprosić młodzież akademicką Uniwersytetu Szczecińskiego do udziału w konkursie pod nazwą „Wspólnie przeciwko przemocy wśród dzieci i młodzieży szkolnej „.

Głównym celem konkursu jest stworzenie pracy plastycznej, graficznej, plakatu, których motywem przewodnim będzie przeciwdziałanie przemocy. Szczegóły techniczne znajdują się w regulaminie konkursu. Prace konkursowe wraz z niezbędnymi dokumentami należy przesłać na adres prewencjakryminalna@szczecin.policja.gov.pl lub złożyć osobiście w siedzibie Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, ul. Małopolska 47.

Termin składania prac mija 30 kwietnia 2020 r.